22 Haziran 2011 Çarşamba

Hayvanların gizemi

Hayvanlar hakkın da kimsenin bilmediği ve bilim insanlarının araştırdığı bir çok ilginç konu var ve bunları öğrenmek için bu sitedeki bilgilerden ve başka hayvan sitelerindeki bilgiler den de yararlana biliriz.

İnsanlar,hayvanların yaşam biçimlerini çağlar boyu merak etmişlerdir.Bunu araştırmak için;televizyon,bilgisayar ya da kitap gibi kaynaklara baş vurmuşlardır.Ancak hayvanlar hakkın da her şey henüz kimse tarafın dan bilinmiyor.En uçsuz bucaksız yerler de bilinmeyen gizemli hayvanlar dolaşıyor.


Hayvanlar,okyanusun derinliklerin den göklerin en tepelerine kadar her yer de yaşaya bilirler ve bu da,ilginç yaşam yeteneklerinin olduğu anlamına gelmektedir.Tüylerin de "CAT" yazan kediyi ya da üzerin de kalp şeklin de kahverengi(Tüyler den meydana gelmiş ve doğal bir şey)desenler olan köpeği biliyor muydunuz?Peki,bunun anlamı ne ola bilir?Tesadüf mü?Belki de öyledir. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sokak hayvanları için bir kap su koyalım.Şimdi,bir kap su bırakmak için kapları olmayanlar için nasıl bir kap yapılabileceğini anlatacağız,lütfen bir kap su koymayı ihmal etmeyin.Kaybedecek neyiniz var?

Sokak hayvanlarına su vermek için nasıl kap yapılır?İşte anlatımı;
bir şişe alıp alt kısımını kesin.Bu kadar basit ;)

hayvanları seviyor musunuz?

Bu gadget'ta bir hata oluştu

İzleyiciler

suya tıkla balıkları besle

tüm hayvanların bizim gibi duyguları vardır ve hepsi sevilmeyi hak ederler.yaşam biçimleri farklı olabilir.ama hepsinin bize yararları vardır.her canlı varlık gibi,işkence görmeleri yasal olarak engellenmelidir.sokak hayvanları için bu yaz boyunca kapımızın önüne bir kap su bulunduralım.
Loading...
Loading...